Bestuur

 

Bestuurlijke aangelegenheden

De vereniging Zwem- en PoloClub Hoofddorp (Z.P.C.H.) is opgericht op 18-11-1955.

Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 40594969

    Verenigingspost  
    ZPCH  
    Postbus 101  
    2130 AC HOOFDDORP  

IBAN: NL20 INGB 0003 5605 30

leden administratie

Via postbus of:

Diplomazwemmen:   Synchroonzwemmen:          
   
Martin Consemulder   Commissie Synchroonzwemmen          
06-43520040              
diplomazwemmen@zpch.nl   synchroonzwemmen@zpch.nl          
Waterpolo: Wedstrijdzwemmen:
Raymond Harting Han Moison  
06-55321901 023 – 5622525  
waterpolo@zpch.nl wedstrijdzwemmen@zpch.nl  

Wie vormen het bestuur van ZPCH?

De ZPCH is een vereniging met 8 leden in het bestuur. Vier afgevaardigden uit de afdelingen en vier algemene leden waaronder het dagelijks bestuur. Wie we zijn? Hieronder de vier algemene bestuursleden.

Voorzitter
  Ruud Holswilder   voorzitter@zpch.nl  
   
 
Secretaris   Cindy de Haan   secretaris@zpch.nl  
       
Penningmeester   Mary van Duijn
  penningmeester@zpch.nl  
       
Financiële administratie   Carla Mol
   administratie@bestuur.zpch.nl  
    0252-674992  

De vier afgevaardigden uit de afdelingen zijn:

Diplomazwemmen en vaardigheid   Freek Kroon diplomazwemmen@zpch.nlzie Diplomazwemmen  
    0297-323890  
   
Synchroonzwemmen   Hans-Peter Reijnen synchroonzwemmen@zpch.nlzie Synchroonzwemmen  
       
   
Waterpolo   Andre Schrander waterpolo@zpch.nlzie Waterpolo  
       
   
Wedstrijdzwemmen   Nico Zwinkels wedstrijdzwemmen@zpch.nlzie Wedstrijdzwemmen  
    06-10913136