Wedstrijdkalender 2018-2019

Wedstrijdkalender 2018-2019

 

Zondag 23 september Minioren-Junioren, deel 1 Aalsmeer 13.30 uur
Zondag 30 september Lange Afstand Circuit, deel 1 Almere-Poort  15.00 uur
Zondag 7 oktober Zwemcompetitie, deel 1 De Zijl, Leiden  13.00 uur
Zondag 14 oktober Swimkick-Minioren, deel 1 De Waterlelie, Aalsmeer 13.30
Zondag 21 oktober Junioren-Jeugd, deel 1
SKWA, Hoofddorp (i.c.m. WVZ) 13.30 uur
26 t/m 28 oktober Trainingsweekend Zeist  
27 en 28 oktober NJK 800/1500 Sloterparkbad, Amsterdam
Zondag 4 november Junioren-Jeugd, deel 2 SKWA, Hoofddorp 13.30 uur
Zondag 11 november Lange Afstand Circuit, deel 2 Amstelveen 16.00 uur 
17 en 18 november Regiokampioenschappen korte baan SKWA, Hoofddorp 13.30 uur
24 en 25 november Regiokampioenschappen korte baan SKWA, Hoofddorp 13.30 uur
Zondag 2 december
Afdelingskampioenschappen SKWA, Hoofddorp  13.30 uur
Zondag 9 december Minioren-Junioren, deel 2 De Waterlelie, Aalsmeer  
13 t/m 16 december NJJK korte baan Pieter van den  Hoogenband zwemstadion, Eindhoven  
21 t/m 23 december ONK korte baan Tilburg  
Zaterdag 5 januari Martin Winkler Bokaal SKWA, Hoofddorp 08.30 uur
Zondag 13 januari Zwemcompetitie, deel 2 De Heerenduin, IJmuiden 15.30 uur
Zondag 20 januari Junioren-Jeugd, deel 3 Hofbad, Den-Haag  13.30 uur
24 t/m 27 januari ONMK korte baan Zwolle  
 Zondag 27 januari Swimkick-Minioren deel 2 Aalsmeer  
Zondag 3 februari Lange Afstand Circuit, deel 3 SKWA, Hoofddorp  13.30 uur
Zondag 10 februari
Zwemcompetitie, deel 3 SKWA, Hoofddorp  13.30 uur
Zondag 3 maart Minioren-Junioren, deel 3 Aalsmeer  
9 t/m 10 maart 41. Int. Frühjahrsschwimmfest 2019 Viersen
Zondag 17 maart Junioren-Jeugd, deel 4 Sloterparkbad, Amsterdam 13.30 uur
Zondag 24 maart Zwemcompetitie, deel 4 Hoornse Vaart, Alkmaar 13.00 uur
5 t/m 7 april Swim Cup Den Haag Hofbad, Den Haag
 12 t/m 14 april Swim Cup Eindhoven Pieter van den  Hoogenband zwemstadion, Eindhoven  
Zondag 14 april Lange Afstand Circuit, deel 4 SKWA, Hoofddorp  13.30 uur
2 t/m 5 mei ONMK lange baan  
Zondag 12 mei Swimkick Minioren, deel 3 Aalsmeer  
18 en 19 mei Regiokampioenschappen lange baan Amerena, Amersfoort  13.30 uur
25 en 26 mei Regiokampioenschappen lange baan Amerena, Amersfoort  13.30 uur
1 en 2 juni Regio Miniorenfinales SKWA, Hoofddorp  
13 t/m 16 juni NJJK lange baan Pieter van den  Hoogenband zwemstadion, Eindhoven  
21 t/m 23 juni ONK lange baan Amerena, Amersfoort  
30 juni

29 en 30 juni

12 juli

Jaargangfinales (minioren)

Speedo Fast Water Meet

Slotavond (barbecue)

Dordrecht

Amsterdam

Nieuw Vennep

Eerste training van het seizoen: maandag 3 september 2018

Laatste training van het seizoen: Donderdag 20 juni 18.00 – 19.00

Tijdens de vakanties wordt er alleen getraind op de zaterdagen en de dinsdagen.

Herfst 20/10 t/m 28/10
Kerst 22/12 t/m 6/1
Voorjaar 16/2 t/m 24/2
Mei 27/4 t/m 5/5
Zomer 13/7 t/m 25/8
Op alle hieronder genoemde feest-/herdenkingsdagen is er geen training.
2e Paasdag 2/4
Koningsdag 27/4
Dodenherdenking 4/5
Hemelvaartsdag 25/5
2e Pinksterdag 21/5