Bestuur

Bestuurlijke aangelegenheden

De vereniging Zwem- en PoloClub Hoofddorp (Z.P.C.H.) is opgericht op 18-11-1955.

Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 40594969

Verenigingspost
ZPCH
Postbus 101
2130 AC HOOFDDORP

IBAN: NL20 INGB 0003 5605 30

 

Bestuur

De ZPCH is een vereniging met 8 leden in het bestuur. Vier afgevaardigden uit de afdelingen en vier algemene leden waaronder het dagelijks bestuur. Wie we zijn? Hieronder de vier algemene bestuursleden.Wie vormen het bestuur van ZPCH?

Voorzitter
Ruud Holswilder voorzitter@zpch.nl

Secretaris Cindy de Haan secretaris@zpch.nl
Penningmeester Mary van Duijn
penningmeester@zpch.nl
Financiële administratie Carla Mol
 administratie@zpch.nl

0252-674992

De vier afgevaardigden uit de afdelingen zijn:

Diplomazwemmen en vaardigheid Kimberley ten Brink diplomazwemmen@zpch.nlzie Diplomazwemmen
Synchroonzwemmen Hans-Peter Reijnen synchroonzwemmen@zpch.nlzie Synchroonzwemmen
Waterpolo Raymond Harting waterpolo@zpch.nlzie Waterpolo
Wedstrijdzwemmen Nico Zwinkels wedstrijdzwemmen@zpch.nlzie Wedstrijdzwemmen
06-10913136

Leden administratie

Via postbus of:

Diplomazwemmen: Synchroonzwemmen:
Noëlle van Limpt
Commissie Synchroonzwemmen
06-43520040
diplomazwemmen@zpch.nl synchroonzwemmen@zpch.nl
Waterpolo: Wedstrijdzwemmen:
Linda Alink Han Moison
023 – 5622525
linda@waterpolo.zpch.nl wedstrijdzwemmen@zpch.nl